Roboty koszące

Reprezentujemy wiodącego światowego producenta robotów Zuchetti Centro Sistemi (ZCS) i stale wzmacniamy pozycję marki Ambrogio na polskim rynku.

Zajmujemy się dystrybucją, instalacją, serwisem oraz sprzedażą nowoczesnych robotów do koszenia. Z naszej oferty mogą korzystać klienci z całego obszaru województwa śląskiego.
Ambrogio to wydajna kosiarka automatyczna i profesjonalna pomoc w Twoim ogrodzie. Noże kształcie gwiazdy (4 ostrza) ze stali nierdzewnej zostały zaprojektowane, aby zapewnić czyste, równe i szybkie cięcie każdego typu murawy.
Ambrogio to inteligentny robot, w którym została zastosowana zaawansowana technologia.

Znajdziesz w nim: opatentowane czujniki, sprawne i szybko działające urządzenia nawigacyjne, ostrza, których prędkość obrotowa jest modułowana automatycznie adekwatnie do wysokości trawy, autoprogramowanie dla optymalizacji czasu pracy… i wiele więcej!
W naszej ofercie znajdą Państwo pełną paletę, kilkudziesięciu modeli robotów koszących Ambrogio.

Wśród nich roboty na małe jak i wielkie powierzchnie. Na płaskie trawniki, ale także na takie, które znajdują się na terenach o pochyłościach do 75%.

Posiadamy w ofercie także roboty nie wymagające instalacji kabla sygnałowego oraz takie, które dzięki napędowi na 4 koła posiadają nieosiągalne dla konkurencji możliwości pracy na trudnych terenach.
Chcesz zobaczyć, jak wygląda nowoczesna kosiarka automatyczna Ambrogio Robot?

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak rewelacyjną jakość prezentują nasze roboty.

Oferujemy darmową wizję lokalną połączoną z doborem urządzenia. Instalację za pomocą profesjonalnej maszyny do zakopywania kabla. Ekspresową obsługę w systemie bezpośrednim.
Zapytaj o roboty koszące Ambrogio

Zobacz filmy z robotami Ambrogio